Rodinné domy

RD Troubsko II

Novostavba RD pro pětičlennou rodinu v menší nové lokalitě výstavby na okraji obce Troubsko, okr. Brno-venkov

RD Hostěnice

Novostavba rodinného domu pro mladou rodinu se třemi dětmi, na venkově, v rekreační oblasti 20 km od Brna

RD Durďákova

Secesní dům v řadové zástavbě v Brně-Černých Polích, poznamenaný druhotnými zásahy, jsme přebudovali pomocí soudobých výrazových prostředků tak, že dům byl nastaven o jedno celé plné podlaží. Uvnitř se nachází tři luxusní nadrozměrné byty.

RD Ivanovice u Brna

Novostavba atriového RD umístěna v rámci nové výstavby rodinných domů v okrajové části města Brna.

RD Blansko

Přístavba a rekonstrukce koncového řadového domu z 80. let v Blansku pro potřeby 3 generací rodiny, výrazově přístavba tvoří s původní částí stavby homogenní hmotu.

RD Kuřim

Nově postavený samostatně stojící dům v okrajové části města Kuřim, fasáda domu obložena cihelnými pásky

RD Kociánka

Totální rekonstrukce nedokončené stavby RD z počátku 21. století, původní "podkroví" pod pultovou střechou nahrazeno plnohodnotným druhým podlažím 

RD Mokrá Hora

Dům na rozlehlé parcele, dům nazvaný "v ovocném sadu". Atriová stavba, jedno křídlo pro rodiče, druhé pro dospívající děti, spojovací vstupní krček společný. Atrium skýtá kýžené soukromí, klid k oddechu po náročných dnech.

RD Ochoz

Dvoupodlažní RD se sedlovou střechou z konce 80. let v Ochozi u Brna byl doplněn dřevem obloženou přístavbou obytného prostoru spočívající na soustavě subtilních od svislé osy odkloněných kovových sloupků, volný konec navazujícího balkónu vyvěšen ocelovým táhlem.

RD Soběšice

Novostavba polo-řadového RD na místě rozestavěného domu v okrajové žádané lokalitě města Brna, na samém okraji lesa

Vila Březina

Rozsáhlá novostavba domu vilového typu s bazénem a trojgaráží v suterénu. Přízemí věnováno hlavnímu společnému obytnému prostoru, soukromý sektor majitelů (ložnice, šatna, koupelna), a také samostatnému bytu pro hosty, či tento případně bude užívat majordomus. 

RD Žebětín

Kompletní rekonstrukce RD z 80. let minulého století v lukrativní okrajové části města Brna při zachování objemu stavby

RD Moravany

Proluka v řadové zástavbě obce Moravany jižně od Brna nabízela spoustu využití, nejvhodnější se ukázalo řešení výstavbou domu s převýšeným podkrovím. Stavba zaujme čistotou výrazu i zajímavou kompozicí uličního průčelí s jedním velkým a více drobnými okny.

Chalupa Dlouhá Loučka

Německá usedlost v sudetech byla dlouhá léta udržována jen tak tak. V průběhu jednoho roku nastal zvrat a majitelkou byla iniciována rozsáhlá rekonstrukce celé stavby. Její výsledek překvapil i nás a to především díky neuvěřitelnému pochopení a citu majitelky.

RD Přízřenice

Novostavba dvoupodlažního domu s plochou střechou v někdejší zahrádkářské kolonii na okraji Brna, masivní vykonzolená hmota horního patra samovolně vytváří stínem krytou terasu navazující na hlavní obytnou plochu, jež je v interiéru řešena jako převýšený dvoupodlažní prostor s galerií v horním patře

RD Brno - Sadová

Úpravy hrubé stavby a projektu rodinného domu

RD Kohoutovice

Polo-řadový RD z počátku dvacátého století, majitel v něm v mládí žil, s postupujícím časem toužil sám vrátit se tam, kde vyrostl. Rekonstrukce domu, kdy z původní stavby zůstaly jen obvodové zdi, ikdyž výraz přízemního drobného domku se sedlovou střechou se podařilo zachovat.

RD Čebín

Jedná se o jednopodlažní objekt rodinného domu s jedním nadzemním podlažím nacházející se cca 20 km SZ od Brna