O nás

Architektonický ateliér arch21 jsme založili v roce 2000. Chceme být Vašim průvodcem od prvních skic na studii architektonického výrazu, přes společné promýšlení ideální dispozice až po dohled nad samotnou stavbou. Během práce na konkrétních projektech věnujeme velkou pozornost všem detailům s ohledem na budoucí provoz Vašeho domu, na interiér (který Vám ideálně už ve stádiu přípravy projektu pro stavbu rádi navrhneme) i na komfortní a úsporné technologické řešení. Víme, že jen v dokonalém provedení a s promyšlenými detaily Vás hotové dílo opravdu uspokojí. A to je i náš cíl.

Za samozřejmé považujeme citlivé zasazení stavby do okolního prostředí, navrhování moderních konstrukčních technologií, a respektování Vámi zvoleného finančního rámce. Dlouholeté zkušenosti máme také s projednáváním a prosazováním i neobvyklých řešení na příslušných úřadech i v komplikovaných "sousedských" situacích. Naším cílem je tedy nejen dokonalý výsledek, ale i co nejpříjemnější cesta k němu.

Stejnou péči věnujeme novostavbám i rekonstrukcím, při nichž klademe zvláštní důraz na vnímání "génia loci" Vaší stavby a skloubení původního prostředí se současnými provozními a estetickými nároky. Nejde často přímo o památkově chráněné objekty, ale vždy o domy a místa s příběhem, na který se snažíme navázat.

Naše práce na společném díle často nekončí s odevzdáním projektové dokumentace. Tým společnosti arch 21, s.r.o. podle Vašeho zadání zajistí také autorský či technický dozor nebo realizaci stavby. Možná i Vaše zkušenosti totiž ukazují, že dobrý projekt lze bohužel snadno znehodnotit nekvalitním provedením, a že peníze vložené do odborného vedení stavby často přináší větší peníze ušetřené.

Jsme Vám připraveni poskytnout radu či konzultaci při nákupu nemovitosti, drobných rekonstrukcích či přestavbách interiérů. Zajistíme pro Vás také například stavebně - technické a stavebně - vlhkostní průzkumy objektů.

Každá zakázka je pro nás nová výzva, přinášející nové úkoly, za které jsme rádi. Chceme být Vaším průvodcem na této cestě.

Výroba webu + SEO | Almaweby